Ізраїль

Ізраїль

Чумаки в Єршалаїмі. 13 листопада 2006 року

Ізраїль

Ізраїль. Фаранська ущелина

Ізраїль

Ізраїль. Фаранська ущелина

Ізраїль

Ізраїль. Фаранська ущелина

Ізраїль

Таня на набережній у Бат-Ямі

Ізраїль

Тетяна Романівна

Ізраїль, повна офіційна назва — Держава Ізраїль — держава на південному Западе Азії, у східного узбережжя Середземного моря. На півночі межує з Ліваном, на північному сході — з Сирією, на сході — з Йорданією і територією Західного берега річки Йордан, на південному заході — з Єгиптом і сектором Газа.

Був проголошений 14 травня 1948 року (5 іяра 5708 року) на підставі резолюції Генеральної Асамблеї ООН (ГА ООН) № 181, прийнятої 29 листопада 1947 (т.зв. «План ООН щодо розділу Палестини»).

Відповідно до Декларації Незалежності, Ізраїль є єврейською державою. У тій же година Ізраїль є багатонаціональною та демократичною державою, де, поряд з євреями, Рівні права мають і всі інші етнічні групи, незалежно від віросповідання: араби-мусульмани, араби-християни, друзи, бедуїні, самаритяни, черкеси та ін. Зокрема, друзьки і бедуїнські депутати, арабські партії та депутати представлені в кнесеті.

Фаранська ущелина (араб. Дір Паран) — чоловічий православний монастир, найдавнішій із збережених у Палестині, заснований преподобним Харитоном Сповідніком у 330-х роках у печері, в яку його привели розбійники.

Розташованій у декількох кілометрах на схід від Єрусалима в Іудейській пустелі в долині Нахаль Прат (арабскою — Ваді Кельт).

У XX столітті тут був заснований скит святого Харитона, що перебуває в розпорядженні РДМ РПЦЗ. З 1997 року і по теперішній час (2010) у скиті постійно проживає монах Харитон, який один відродив скит з руїн, які були наслідком 6-тиденний війни.

Створення сайту - kozubenko.net | За підтримки promova.net та tepfasad.com

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪