Ігор Смичек. Виставка-продаж

Ігор Смичек. Виставка продаж

Добридень!

З усіма відгомонівшими і радісними для багатьох святами! Дай вам Бог здоров'я та щастя в новому році!

Тепер про справу. Вже близько 30 років я дружу з неординарним художником з Кіровограда Ігорем Смичеком. Свого часу він закінчив Львівський поліграфічний імені першодрукаря. Так! І до речі: довгий час співпрацював як книжковий графік з обома молдовськими видавництвами. Якщо у вас збереглися молдовські народні казки, подивіться цю книжку. А ще «Пеппі Довга Панчоха» й ін.

Зараз Ігор практично повністю перейшов на живопис. Причому його пошуки набувають усе нові форми, а пластика і колористика йдуть від традиційних смислів. Ігор намагається знайти підходи до відтворення четвертого, п'ятого і шостого вимірів. У нього на цей рахунок є навіть теоретична база, заснована на працях Володимира Вернадського, Велемира Хлєбникова і Данила Андреєва. Звичайно, найкраще про це скажуть його роботи. Нижче — всього лише невелика частина, що залишилася після виставок і продажів.

Примітка: нижче на цій сторінці подано лише кілька картин, а всі вони із докладною інформацією доступні для перегляду на російськомовній версії цієї сторінки — перейти за посиланням.

Художник і лабіринт

Ігор Смичек. Виставка продаж

Натюрморт

Ігор Смичек. Виставка продаж

На пляжі

Ігор Смичек. Виставка продаж

Місяць на Небі, зіронька сяють

Ігор Смичек. Виставка продаж

Місяць і човен

Ігор Смичек. Виставка продаж

Перейти на сторінку з докладною інформацією (російською мовою)

Створення сайту - kozubenko.net | За підтримки promova.net та tepfasad.com

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪