Все записи рубрики «Різне»

РЕЗУЛЬТАТ третього благодійного книжкового аукціону

РЕЗУЛЬТАТ третього благодійного книжкового аукціону

Після проведених торгів та вільного продажу книжок за номіналом в обласній бібліотеці для юнацтва для Еліни зібрано 6900 гривень.

Окрім цього на картку перерахована від пожертвувачів ще 1000 гривень. Таким чином спеціальне харчування для дівчинки забезпечене на місяць. Отже, будемо готувати черговий аукціон, аби зібрати кошти і на наступний.

Уклін доземний усім, хто брав участь і допомагав.

Перелік лотів, виставлених на торги третього благодійного книжкового аукціону

Перелік лотів, виставлених на торги 3-го благодійного книжкового аукціону

Автор і назва книги Стартова ціна

1. Юрій АНДРУХОВИЧ — 200 грн.
«Моя остання територія»
(Вибране: поезія, проза, есе)

Читать далее »

ЕВЕЛІНА ЯРИГІНА 

ЕВЕЛІНА ЯРИГІНА 
У дівчинки рідкісне захворювання – синдром Чарджа. Воно характерне вродженими патологіями розвитку різних органів. Зі слів мами, це другий випадок в Україні.
Всього вона пережила чотири операції, з них – три на серці і одну на шлунку.
Читать далее »

ТРЕТІЙ БЛАГОДІЙНИЙ КНИЖКОВИЙ АУКЦІОН

Обласний щотижневик «Народне слово»
Благодійний фонд «Дивожиття»
Центральноукраїнське бюро новин CBN

Читать далее »

Запрошуємо на концерт

Запрошуємо на концерт

«Микола Садовський: погляд із сьогодення»

«Микола Садовський: погляд із сьогодення»

Під такою назвою у відділі мистецтв ОУНБ ім. Чижевського нещодавно відбувся мистецький вечір, присвячений дню народження знаного актора, режисера, антрепренера, засновника першого українського стаціонарного театру.

Микола Садовський — один з найяскравіших діячів українського театру, який залишив помітний слід в історії вітчизняного театрального мистецтва. Його творчий шлях і сьогодні викликає інтерес у дослідників та шанувальників театру.

Читать далее »

«ЗІРКОВА ХВИЛЯ ХІТІВ 2018»

«ЗІРКОВА ХВИЛЯ ХІТІВ 2018»

Під такою назвою в одному з найпрекрасніших міст Європи — Львові з 13 по 18 грудня 2018 року проходив міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв, де взяли участь понад 60 творчих колективів.

Кропивничани знову можуть пишатися тим, що Гран-прі конкурсу отримав народний художній колектив України театр танцю «В гостях у казки». Його учасники здобули також перші місця у номінаціях «Народна хореографія», «Сучасна хореографія», «Естрадна хореографія» та «Художня гімнастика».

Читать далее »

Рефлексії душі, або «Реальність нереального»

Рефлексії душі, або «Реальність нереального»

Нещодавно у відділі мистецтв ОУНБ ім. Д.І. Чижевського відбулася презентація альбому-каталогу графіки Володимира Кир'янова «Реальність нереального», яка супроводжувалася виставкою робіт з приватних колекцій родини Кир'янових та друзів художника.

До каталогу, представленого видавництвом «Імекс-ЛТД», увійшла частина графічних робіт, що різнобічно представляють творчий доробок Володимира Кир'янова.

Читать далее »

… Плюс фонтанізація всієї країни

… Плюс фонтанізація всієї країни

Нещодавно у відділі краєзнавства ОУНБ ім. Чижевського відбулася презентація книги «Фонтани Єлисаветграда — Кіровограда — Кропивницького», автором-укладачем якої виступив Олександр Жосан. Подія була присвячена 125-річчю відкриття єлисаветградського водогону та першого міського фонтану.

Читать далее »

Про наріжний камінь мистецтва і не тільки

Про наріжний камінь мистецтва і не тільки

Гостем сьогоднішнього номера став відомий художник, лауреат обласної премії у галузі образотворчого мистецтва ім. Осмьоркіна Ігор Смичек, чий неординарний підхід до живопису може засмутити прибічників традиційних поглядів. Наочним підтвердженням цього є виставка «Метаморфози Ігоря Смичека», яка експонувалася в обласному художньому музеї.

Читать далее »

Здесь еще много прекрасных стихов, интересных статей и красивых фотографий!

Створення сайту - kozubenko.net | За підтримки TribesTV и Novostejki

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪