Зустріч гуру муніципального креативу з представниками місцевої інтелігенції

Зустріч гуру муніципального креативу з представниками місцевої інтелігенції

Британський гість зустрівся з представниками кіровоградської інтелігенції в креативному приміщенні обласного краєзнавчого музею.

Напередодні перший заступник голови обласної ради Олександр Шаталов пообіцяв: «Діалог буде побудований таким чином, щоб британець отримав якомога більше інформації. Можливо воно так би й сталося, але чи то через обмеженість у часі, чи то через заформалізованість сценарію зустрічі, не всі бажаючі зуміли активно поспілкуватися з поважним гостем.

Попри це, користуючись принципом — скажи мені, в якому місті ти живеш, і я скажу, хто ти, Чарльз Лендрі, вислухавши дюжину визначень Кіровограда від його мешканців, назвав два слова, що образно характеризують особливість ставлення городян до міста: «Любов і лють». Трохи поміркувавши, міжнародний експерт на перше місце майбутніх розробок висунув перспективу культури.

Ще один висновок, якого дійшов експерт: спрямувати, вивести мешканців міста на креативне мислення здатне його ядро — творча інтелігенція. Та спочатку владі, яка є замовником означеного проекту, варто замислитись, наскільки воно, це ядро, сформоване.

Чарльз Лендрі безумовно надихнув частину творчої інтелігенції на пошуки та роздуми. Вона, напевно, і до цього розуміла, що великі організації тримаються на великих талантах, що політичні та бізнес-лідери не поспішають визнати ключову роль місць розташування в залученні талантів і переміщення інноваційного потенціалу. Враховуючи цю обставину, міста, які наслідують звичайні стратегії, можуть зрештою не отримати найталановитіших працівників, що також підриває довгострокову економічну ефективність їхньої ресурсної бази.

Чарльз Лендрі поставив запитання: «Чого ж талановиті люди хочуть?». І сам на нього відповів: «Більшість хоче впливу, грошей, особистої реалізації і шанс, щоб мати відмінність. Але все більше і більше талановиті люди бажають прекрасного місця для життя». Ця теза не потребує доказів. Вона потребує втілення.

© Роман Любарський

Один коммент. к записи «Зустріч гуру муніципального креативу з представниками місцевої інтелігенції»

  1. Grestert :

    Осень за окном! Какие жалости принесла!

Комментировать

Створення сайту - kozubenko.net | За підтримки promova.net та tepfasad.com

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪