«Десь над райдугою»

«Десь над райдугою»

Так називається одна з найяскравіших пісень Гарольда Арліна з оскароносного кінофільму «Чарівник з країни Оз». А от чарівниками, які подарували цю та інші пісні кіровоградським слухачам, стали чарівні жінки – вчителі місцевої ДМШ №1. На крилах музики вони переносили нас то у Чикаго, то у Париж, то у Буенос-Айрес.

Зустріч, що відбулася нещодавно у вітальні відділу мистецтв ОУНБ ім. Чижевського, була камерною, проте емоційно зворушливою. За формою вона більше нагадувала лекцію-концерт. Але це і добре. Така просвіта не завадить багатьом. Особливо школярам та студентам. Нині мало хто з них звертається до напівзабутих джазових мелодій та композицій. Отже, з програмою «Варіації на тему джазу. І не тільки» кіровоградські музиканти могли б з успіхом виступати у школах міста та області.

Певен, усім, хто їх почує, це прийдеться до смаку. У всякому разі, хіба може залишити когось байдужим «Серенада місячного сяйва» Глена Міллера чи, наприклад, «Леді, будьте ласкаві» Джорджа Гершвіна або танго «Прощання» Астора П’єцоли.

«Три хвилини театру для всіх» — так у Франції пояснюють, що таке справжній шансон. Ми це почули (причому, на чотирьох мовах!) і побачили завдяки майстерності Ольги Терещенко (фортепіано), Лідії Климась та Олени Смотренко (скрипки), Наталії Губаревій (ведуча і концертмейстер) та Вікторії Ділістяновій (вокал). Подарований працівникам та читачам бібліотеки концерт став результатом піврічної творчої співпраці названого колективу та відділу мистецтв ОУНБ ім. Чижевського. Коли трапиться нагода, радимо і вам посидіти півтори години під джазовою райдугою.

Роман ЛЮБАРСЬКИЙ.

Один коммент. к записи ««Десь над райдугою»»

  1. Древнии :

    Привет! Тоже хочу такое )))

Комментировать

Створення сайту - kozubenko.net | За підтримки promova.net та tepfasad.com

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪