Поети Кіровоградщини зібралися за круглим столом (дві новини)

Поети Кіровоградщини зібралися за круглим столом (дві новини)

Перша електронна, 28.03.2014: Зустріч за круглим столом під назвою «Поезія, ти сила чарівна, що музикою серце надихає» відбулася днями в Олександрівській районній бібліотеці для дорослих.

До круглого столу організатори запросили членів Олександрівського літературно-мистецького об’єднання «Крила», поетів Миколу Марцина зі Знамя’нки та Романа Любарського з Кіровограда, повідомив кореспондент Першої електронної.

Під час зустрічі літератори продемонстрували свої творчі здобутки, представили поетичні збірки та презентували нові вірші, присвячені подіям на Майдані та героїзму Небесної сотні.

Поети Кіровоградщини зібралися за круглим столом (дві новини)

Фото: Олександр Козубенко

Кіровоградські поети підготували збірку віршів про Майдан

Перша електронна, (28.04.2014 — 09:31): Кіровоградські поети підготували до друку книгу віршів про події Майдану і шукають меценатів для виходу в світ цього постреволюційного видання.Як повідомила Першій електронній поет і громадська активістка Олена Горобець, до збірки увійшли вірші про події від Вільнюського саміту до україно-російського протистояння в Криму і на Сході України.

«Протягом цієї зими було прожито ціле життя. Кіровоградський Майдан є складовою Всеукраїнської Революції Гідності, в нього є свій виразний голос, що втілився в потужну поезію багатьох авторів Кіровограду і області, які об’єдналися, щоб ці переживання, емоції збереглись, закарбувались окремою сторінкою в історії нової України», – зазначила Олена Горобець.

Рукопис готовий до друку і потребує фінансової підтримки меценатів. Контактна особа – член Кіровоградського Артмайдану Олена Горобець, тел. 095-691-95-27.

джерело

5 коментарів к записи «Поети Кіровоградщини зібралися за круглим столом (дві новини)»

 1. Максим :

  Пусть земля будет пухом... ((

 2. Патрон :

  Везде одно и тожеююююююююю

 3. kasska78 :

  Вам в столицу надо к жизни!

 4. Grdert :

  Очень интересно!! Приду ишшо

 5. Пашка :

  Получилось вместо нового любимого сериала...... (((

Комментировать

Створення сайту - kozubenko.net | За підтримки promova.net та tepfasad.com

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪