Слідами Льюїса Керрола

Слідами Льюїса Керрола

Марійка Калінічева навчається у сьомому класі загальноосвітньої школи №2. Кілька років тому у дівчинки виявили важку хворобу. З її наслідками вона бореться й понині.

Попри все Марійка не зневірилася, вона шукає себе в літературній творчості.

Нещодавно вона стала переможницею всеукраїнського мультимистецького літературного конкурсу «Молода КороНація» у номінації «Мала проза. Діти для дітей». Взяти участь у цьому конкурсі заохотила її вчителька зарубіжної літератури Анна Лабутіна. Разом з бабусею Наталею Сірач вони супроводжували процес написання та опікувалися долею майбутнього твору Марійки.

Повість «Мандрівниця Дейзі» складається з семи главок. Юна письменниця працювала над нею майже два роки. Спочатку писала на папері, потім перенесла у комп'ютер, але текст якось зник.

«Я вже подумала: Ну, все, не доля. Нічого з того не вийде, — розповіла Марія. — Однак минулого року почала писати іншу повість. Доповнила її картинами з попередньої і так дописала останні розділи. Сюжет у неї такий. Тринадцятирічна дівчинка, яка займається балетом, якось на конкурсі не знайшла своїх пуантів. Згодом знаходить їх у якійсь комірчині, одягає і… потрапляє у чарівний світ, де її зустрічають багато міфічних істот, а найпершим Кіт-віщун. Дейзі повинна знайти сім ключиків…».

Наразі Марійка працює вже над новим твором, в якому будуть поєднані елементи фентезі, детективу та містичного трилеру. До речі, Марійка гарно малює. Тому швидше за все сама проілюструє свою майбутню книжку. Залишається лише сподіватися, що знайдуться добрі люди, які допоможуть юній письменниці видати свої твори.

Слідами Льюїса Керрола

Комментировать

Створення сайту - kozubenko.net | За підтримки promova.net та tepfasad.com

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪