Третій день Кропивницького мистецького фестивалю

Майже завершився (ще триває театральне дійство) третій день Кропивницького мистецького фестивалю. Основні події цього дня — фініш «Зіркового авторалі» і традиційний вечірній концерт.

Авторалі стало справді зірковим — адже воно зібрало учасників з багатьох регіонів України. Безперечно, «найретровішим» учасником став «Фіат Тополіно» 1936 (!) року випуску, який із зрозумілих причин був більше статичним експонатом. Але його трохи молодший побратим «Опель Олімпія» 1938 року випуску успішно пролетів і фігурний слалом, і успішно фінішував. Видовище було неймовірно чудовим, за що вдячний наполегливості Миколі Цуканова.

Драйв концерту словами важко передати: креативні волання Юрка Юрченка та його проекту «Юркеш», лемківські й не дуже мелодійні співи Христини Соловій і запальна «Толерантність і культура» (ТіК) на чолі з Віктором Бронюком.

Вже вчорашній день приємно вразив і проектом «Герої серед нас» — як хлопчиною Сергієм Розовим, що врятував з крижаної ополонки цуценя, так і заслуженим вшануванням Інни Колпак за її невтомну волонтерську працю і не менш невтомну енергетику. Насмілюсь «впасти на хвіст» публічному вітанню з фестивальної сцени. А подарунок юному рятувальникові цуцика Олександру Горбунову став родзинкою третього дня Фесту.

І, звичайно, знову дякую тим друзям, хто прийшов вкотре відчути себе українцем — попри розмаїття музичних і політичних уподобань. «Все буде Україна!» — неодноразово доводилось чути. Вірю в це, сподіваючись на здоровий глузд наступної неділі. Це не агітація -це побоювання за майбутнє країни.

Максим ГУЦАЛЮК

Комментировать

Створення сайту - kozubenko.net | За підтримки promova.net та tepfasad.com

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪