Ювілейний концерт

Ювілейний концерт

Клуб авторської пісні та поезії «Байгород» діє в нашому місті кілька років. Днями в ньому пройшло тридцяте – ювілейне – зібрання. З цієї нагоди на запрошення керівника клубу Віктора Холявка до кропивничан із Запоріжжя з концертом завітала Ганна Киящук – автор-виконавець з прекрасним голосом і потужною світлою енергетикою.

В її виконанні пролунали пісні з репертуару найкращих бардів і менестрелів – як вітчизняних, так і закордонних, як українською, так і російською. Серед них пісні Дмитра Долгова, Олени Касьян, Сергія Кучми, Олега Швидкого, Тетяни Дригіної, Ігоря Гольдіна та інших. Всі вони зроблені на гарному професійному рівні й виконані з високим піднесенням. Та на мене найбільше враження справили пісні, написані на вірші Арсенія Тарковського і Марини Цвєтаєвой, а також – на власні вірші Ганни Киящук.

Надзвичайно насичений творами різного жанру й характеру виступ гості тривав майже дві години, а потім вдячна публіка тричі викликала Ганну на біс, поки вона не пообіцяла приїхати з концертом ще раз.

Для довідки. Ганна Киящук працює викладачем хімії в Запорізькому гідроенергетичному коледжі. Вона є членом Спілки композиторів, художнім керівником творчого об’єднання «Плеяда», організатором одноіменного щорічного фестивалю авторської пісні молоді і студентів, а також лауреатом фестивалів АП «Білі лелеки» (Ковель, 2002 р.), «Байда» (Запоріжжя, 2004 р.), «Зимний Эсхар» (Харків, 2005 р.), фестивалю ім. Артура Григоряна «Зимняя Ялта» (Ялта, 2006 р.), «Звуки поэзии» (Вінниця, 2006 р.), «32 Мая» (Святогорськ, 2007, 2008 рр.), «Редкая Птица» (Запоріжжя, 2009 р.).

Комментировать

Створення сайту - kozubenko.net | За підтримки promova.net та tepfasad.com

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪