«ЗІРКОВА ХВИЛЯ ХІТІВ 2018»

«ЗІРКОВА ХВИЛЯ ХІТІВ 2018»

Під такою назвою в одному з найпрекрасніших міст Європи — Львові з 13 по 18 грудня 2018 року проходив міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв, де взяли участь понад 60 творчих колективів.

Кропивничани знову можуть пишатися тим, що Гран-прі конкурсу отримав народний художній колектив України театр танцю «В гостях у казки». Його учасники здобули також перші місця у номінаціях «Народна хореографія», «Сучасна хореографія», «Естрадна хореографія» та «Художня гімнастика».

Усі учасники відзначили, що фестиваль-конкурс був організований і проведений насправді на високому європейському рівні. По-перше, все відбувалося чесно і прозоро. Бали за виконані номери члени жюрі виставляли одразу після виступу кожного колективу. По-друге, прямий ефір конкурсу демонструвався на популярному відеохостингу Youтube. Тобто батьки дітей та практично всі бажаючі мали змогу слідкувати за виступами конкурсантів.

Театр танцю «В гостях у казки» показав на конкурсі вісім хореографічних номерів. Шість з них, які поставила Аліна Русул, були визнані кращими номерами конкурсної програми фестивалю. Це «Адажіо», «Шум моря», «Ми — маленькі діти», «Не дитячий час», «Фантазія», «Феєрія». Членами журі конкурсу відзначена також неординарність постановок та висока професійна виконавська майстерність номерів народного танцю «Українські візерунки» і «Закарпатський танок» у постановці заслужених працівників культури України Ірини та Миколи Русулів.

Знаменно, що у фінальній частині нагородження народний артист України, художній керівник заслуженого ансамблю народного танцю «Юність» (Львів) Михайло Ванівський сказав багато теплих слів на адресу народного артиста України, метра народної хореографії, нашого земляка Анатолія Кривохижи.

Комментировать

Створення сайту - kozubenko.net | За підтримки promova.net та tepfasad.com

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪