Пісні, що тривожать і гартують серця

Пісні, що тривожать і гартують серця

Нещодавно в обласній бібліотеці для юнацтва імені Бойченка відбулася зустріч з дипломантами заключного туру XIV Всеукраїнського фестивалю «Червона рута» кіровоградським гуртом «КонтрВерсія».

Музиканти, які творчо співпрацюють вже п’ятий рік поспіль, представили слухачам програму, що складалася з двох блоків. В перший увійшли українські пісні патріотичного звучання, частина з них переможно лунала на маріупольській «Червоній руті».

Пісні, що тривожать і гартують серця

Пісні, що тривожать і гартують серця

А відкривало цю частину програми прем’єрне виконання пісні «Волонтери». Слова до неї написав завідувач військово-патріотичним відділом міської станції юних техніків, поет і письменник Павло Чорний. Музику – лідер гурту Андрій Шульга. Робота над нею почалася близько року тому. І ось нарешті жадана хвилююча тема шляхетної та ризикованої праці волонтерів знайшла своє втілення в змістовних поетичних образах та музичних ритмах. Присутніми пісня була сприйнята шаленими оплесками. Сподіваюся, невдовзі вона стане своєрідним гімном усіх українських волонтерів.

Пісні, що тривожать і гартують серця

Пісні, що тривожать і гартують серця

В цьому ж блоці програми «КонтрВерсія» виконала пісні, що вже стали популярними серед кіровоградців: «Партизан», автором якої є Максим Кушнір, та «Коли закінчиться війна» Андрія Шульги.

Пісні, що тривожать і гартують серця

Другий блок вирізнявся більше ліричним наповненням. Проте, і в ньому лунали ноти нашого тривожного буття. Зазначу, що хоча музичне виконанні гурту і потребує певної шліфовки, хлопці сумлінно працюють над пошуком власного стилю, який визначають як український рок. Примітно також, що для написання пісень Андрій Шульга використовує не лише свої тексти, але й поезію багатьох кіровоградських авторів. Виступаючи на чисельних конкурсах і фестивалях разом з гуртом і окремо як бард, він уславлює наш степовий край, такий багатий на таланти. Про це присутні дізналися в ході спілкування з лідером групи, адже зустріч проходила у форматі концерту-діалогу.

Пісні, що тривожать і гартують серця

На завершення усі бажаючі сфотографувалися з учасниками гурту «КонтрВерсія», а організатори отримали в дарунок афішу XIV-го Всеукраїнського фестивалю «Червона рута» з автографами музикантів.

Пісні, що тривожать і гартують серця

Ця зустріч стала стартовим заходом в рамках нового сезону бібліопроекту «Креативна середа».

Георгій НАГОРНИЙ.

Відео. Фрагмент концерту гурту «КонтрВерсія»

Фотографії © Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва:

«Справжній вибух емоцій влаштували ввечорі в бібліотеці хлопці з гурту „КонтрВерсія“! В рамках бібліопроекту „Креативна середа“ потішили гурманів справжнього року своєю творчістю. І незважаючи за дощ за вікном та велике бажання опинитися вдома під ковдрою з чашкою ароматного чаю, ті, хто все ж цього вечора опинився в бібліотеці не пожалкували ні краплі. Хлопці виклалися на усі 100% та запалили серце кожного присутнього своєю творчою енергією! Дякуємо Андрію Шульзі — чудовій людині, гарному поету та талановитому виконавцю за дві години драйву та гарної музики».

Пісні, що тривожать і гартують серця

Комментировать

Створення сайту - kozubenko.net | За підтримки promova.net та tepfasad.com

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪